Lietuvos-rankinio-lyga
Lietuvos-rankinio-lyga

Šį trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko rungtynės tarp Kauno „Granito-Kario“, kuriuos priėmė HC „Utena“ rankininkai. Komanda į Uteną išvyko puikios nuotaikos, nes pateko į LRF Taurės finalo ketvertą, tačiau dėl darbų ir traumų išvažiavome išretintos sudėties - turėjome tik tris keitimus.

Pirmajame kėlinyje greitai susikrovėmė 5 įvarčių persvarą, kurią išlaikėmė beveik viso kėlinio metu. Tačiau kėlinio pabaigoje sužaidėmė geresnę atkarpą ir kėlinį baigėmę pirmaudami - 19:11.

Į antrąjį kėlinį grįžome labiau susikoncentravę, greitai didinomę skirtumą ir šventėmę nesunkią pergalę - 49:27.

Šios rungtynės buvo geros pasiruošimui Europos taurės etapui, atlikome savo uždavinius bei laukiame artėjančių rungtynių, kurios vyks jau šį šeštadienį, Šiauliuose susitiksime su vietos rankininkais.

Komandai įvarčius pelnė: Aurimas Balčiūnas – 10, Valdas Tomkevičius ir Marius Kairys – po 6, Arminas Stankūnas, Karolis Grigas ir  Andrius Montvilas – po 5, Martynas Giedraitis, Paulius Šarkauskas ir Matas Jurkevičius – po 4.

© GRANITAS-KARYS 2022
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram