Lietuvos-rankinio-lyga

Šį savaitgalį pradėjome kovas dėl Lietuvos rankinio federacijos taurės. Praėjusiais metais po atkaklios kovos ketvirtfinalyje teko pripažinti Vilniaus „VHC Šviesa“ pranašumą, todėl po šių metų burtų mes buvome pasiruošę peržengti ketvirtfinalio ribą ir patekti į finalo ketvertą. Burtai buvo mums palankūs ir gavome silpnesnį varžovą nei pernai, LRF I lygos komandą - HC „Molėtai“, nors tai vieni iš lyderių pirmoje lygoje, tačiau mes ruošiamės atlikti savo darbą - patekti į LRF finalo ketvertą.

Pirmasis mačas, šeštadienį, Molėtuose buvo ne itin sunkus, per 20 minučių gynyboje dirbome iš visų jėgų kas leido praleisti tik 4 įvarčius ir greitose atakose pelnyti - 15 įvarčių. Pirmąjį kėlinį baigėme - 21:8. Antrajame kėlinyje jautėsi šiek tiek mūsų komandos atsipalaidavimas po susikrauto pranšumo, todėl molėtiškiai bandė mažinti skirtumą. Tačiau po minutės pertraukėlės sudėliojome viską į vietas ir parsivežėmė užtikrintą pergalę rezultatu - 35:21!

Komandai įvarčius pelnė: Arminas Stankūnas 10, Vladas Tomkevičius 7, Mantas Sturonas 5, Paulius Šarkauskas 4, Karolis Grigas 3, Marius Kairys ir Andrius Montvilas po 2, Martynas Giedraitis, Aurimas Balčiūnas po 1. Taipogi puikiai vartus gynė - Karolis Videika, kuris vartus saugojo net - 55%!

Antrosios varžybos sekmadienį Kaune buvo iššūkis išlaikyti esamą pranašumą, atlikti užduotis varžybų metu ir pasiruošti artėjančioms gruodžio kovoms. Pirmasis kėlinys buvo panašus į pirmųjų varžybų - puiki gynyba ir greitos atakos, kurios leido mums pirmąjį kėlinį laimėti rezultatu - 26:11. Antrajame kėlinyje varžovai dar bande perlaužti varžybas, tačiau padidinę koncentraciją sugebėjome pabėgti dar toliau ir laimėti varžybas rekordiniu įvarčių skaičiumi - 51:25! Ačiū varžovams už garbingą ir atkaklią kovą bei linkime sėkmės LRF I lygos kovose!

Komandai įvarčius pelnė: Paulius Šarkauskas 10, Arminas Stankūnas ir Mantas Sturonas po 9, Karolis Grigas 6, Vladas Tomkevičius 5, Martynas Giedraitis, Marius Kairys ir Andrius Montvilas po 4.

Artėjanti kova jau šį trečiadienį - Lietuvos rankinio lygoje vyksime į Uteną, kur susitiksime su vietos rankinio komanda.