Lietuvos-rankinio-lyga

Pirmadienį Lietuvos rankinio federacijos būstinėje buvo ištraukti LRF taurės ketvirtfinalio burtai, po kurių paaiškėjo, kad „Granito-Kario“ varžovais tapo Molėtų rankininkai. Molėtiškiai pastaruosius keturis sezonus rodo puikius rezultatus LRF I lygoje, todėl varžovas laukia įdomus ir nenuspėjamas. LRF Taurės ketvirtfinalio varžybos planuojamos Gruodžio 5-6 dienomis!

Mintimis apie būsimą varžovą Taurėje pasidalino komandos žaidėjas Arminas Stankūnas: „Burtus vertinu gerai, nors žinant Molėtų komandą - jie turi gan gilią sudėtį, daug stiprių vyresnių žaidėjų, kurie yra ragavę aukščiausios lygos kovų ir galėtų dar iki dabar žaisti šioje lygoje. Taip pat turi daug perspektyvaus jaunimo, kurie gali neblogai sužaisti. Manau, kad karantinas mums kažkiek padės, nes molėtiškiai neturės savo fanų, kurie visada aistringai juos palaiko ir užpildo visą areną. Šios kovos labai laukiame, nes ilgą laiką neteko žaisti oficialių rungtynių.“

Na, o laukiant LRF Taurės ketvirtfinalio kovų visus kviečiame šį šeštadienį, lapkričio 21 dieną, 17 valandą stebėti tiesioginę rungtynių transliaciją iš Kauno, kur Lietuvos rankinio lygoje susitiksimę su Panevėžio rankininkais!

https://www.youtube.com/watch?v=71HgIzoYocY&ab_channel=RankinioLyga

© GRANITAS-KARYS 2022