Lietuvos-rankinio-lyga

Po ilgos mėnesio pertraukos be oficialių rungtynių, pagaliau, grįžome į rankinio kovas. Šį kartą Lietuvos rankinio lygoje, kur namuose susitikome su Panevėžio rankininkais.

Rungtynių pirmosios minutės buvo gan apylygės, tačiau gerai sudirbus gynyboje pradėjome bėgti į priekį ir po 25 minučių turėjome 8 įvarčių persvarą. Pirmojo kėlinio gale šiek tiek atsipalaidavome bei leidome varžovams priartėti. Pirmąjį kėlinį baigėme pirmaudami rezultatu - 21:15. Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmąjį - siekėme didinti ir išlaikyti savo persvarą. Geriau gale sužaidus gynyboje šventėme pergalę - 38:28!

Trumpai rungtynes apibendrino „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis: „Po ilgos pertraukos susitikome su Panevėžiu. Tikėjomės nepraleisti daugiau 25 įvarčių, tačiau praleidome 28. Galiu tik pagirti Panevėžį, tikrai gerai sužaidė“.

Komandai įvarčius pelnė: 9 Karolis Grigas, 6 Paulius Šarkauskas, Marius Kairys 5, po 4 Matas Jurkevičius ir Arminas Stankūnas, 3 Aurimas Balčiūnas, po 2 Martynas Giedraitis, Tadas Bučinskas, Mantas Sturonas, 1 Andrius Montvilas.