Baltijos lygos ketvirtfinalis pradėtas pralaimėjimu

Čempionų titulą ginantys „Dragūno“ rankininkai ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale. Jau pirmame kėlinyje namuose žaidę klaipėdiečiai įgijo 5 įvarčių persvarą prieš „Granitą“, o antrame kėlinyje dar padidino persvarą. „Dragūnas“ prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė 7 įvarčių pranašumą 31:24.

„Įgijome nemažą persvarą, bet tai dar tik pirma ketvirtfinalio pusė ir viską lems atsakomosios rungtynės Kaune. Antrame kėlinyje neišnaudojome dar kelių gerų progų. Galėjome geriau realizuoti progas ir susikrauti dar didesnę persvarą. Bet nereikia varyti Dievo į medį. Septynių įvarčių pranašumas yra tikrai gerai. Dabar reiks išlaikyti šaltą protą ir persvarą Kaune“, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

„Nuvylė tiek rezultatas, tiek vaizdas aikštėje. Galbūt trys savaitės be rungtynių mus išmušė iš vėžių. Nesiklijavo žaidimas nei puolime, nei gynyboje. Netgi noro trūko, ko mums anksčiau niekada netrūkdavo. Tiesiog neatpažįstama komanda ir neatpažįstami žaidėjai. Turim savaitę viską pakeisti ir namuose turėsime parodyti kitą veidą. Sieksime žūtbūtinio revanšo, nes dviejų rungtynių iš eilės taip blogai negalime sužaisti“, – teigia „Granito-Kario“ treneris Vaidotas Grosas.

„Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 7 įvarčius pelnę ukrainietis Danylo Hlušakas ir Laurynas Simonavičius, 5 įvarčius prie pergalės pridėjo ukrainietis Seyedas Naghavialhosseini. „Granito“ gretose rezultatyviausias buvo Manvydas Lazauskas, įmetęs 6 įvarčius, Deividas Jovaišas ir Marius Kairys surinko po 4 įvarčius.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškės  finalinio ketverto dalyvis, vyks balandžio 2 dieną Kaune.

© GRANITAS-KARYS 2023