Lietuvos-rankinio-lyga

NAUJIENOS

Pralaimėjimas ketvirtfinalyje pabaigė „Granito-Kario“ sezoną Baltijos lygoje
Paskutinį kelialapį į finalinį ketvertą iškovojo čempionų titulą ginantys Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Ketvirtfinalyje „Dragūnas“ dukart nugalėjo Kauno „Granito-Kario“ komandą. Pirmose rungtynėse klaipėdiečiai namuose laimėjo rezultatu 31:24. Kaune vykusiose atsakomosios rungtynėse „Granito“ rankininkams pirmame kėlinyje buvo pavykę įgyti 5 įvarčių persvarą. Tačiau po pertraukos „Dragūnas“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą ir laimėjo rezultatu 27:25. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 6 įvarčius pelnęs Ignas Savičius, po 5 įvarčius prie pergalės pridėjo Laurynas Simonavičius ir Tomas Drakšas. „Granito“ gretose 7 įvarčiais pasižymėjo Paulius Šarkauskas, 5 įmetė Manvydas Lazauskas. „Rungtynių pradžia mūsų komandai buvo labai nervinga ir pirmame kėlinyje daug neįmetėme iš patogių situacijų. Žinojom, kad nebus pagrindinio varžovų vartininko Luko Gurskio. Akcentavome žaidėjams, kad dėl to neatsipalaiduotų, nes būna, kad atėjus naujam vartininkui, juos lydi naujoko sėkmė. Laukėm sunkios kovos, nes „Granitas“ niekada nepasiduoda ir žinojom, kad varžovai puls iš paskutinių jėgų. Džiaugiamės, kad antras kėlinys daug geriau susiklostė ir iškovojome pergalę. Turėjome tikslą patekti į Baltijos lygos finalinį ketvertą ir vieną iš sezono tikslų jau pavyko įgyvendinti“, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis. Pusfinalyje „Dragūno“ rankininkai susitiks su antrą vietą reguliariajame sezone užėmusiu ir tiesioginį bilietą į pusfinalį iškovojusiu „Serviti“ klubu. Kitame pusfinalyje Vilniaus „Šviesos“ rankininkai rungtyniaus su reguliariojo sezono nugalėtoja ir iškart į pusfinalį patekusia „Viljandi“ komanda. BHL finalinis ketvertas vyks balandžio 23-24 d. Viljandyje.
Autorius: LRF
Plačiau
Baltijos lygos ketvirtfinalis pradėtas pralaimėjimu

Čempionų titulą ginantys „Dragūno“ rankininkai ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale. Jau pirmame kėlinyje namuose žaidę klaipėdiečiai įgijo 5 įvarčių persvarą prieš „Granitą“, o antrame kėlinyje dar padidino persvarą. „Dragūnas“ prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė 7 įvarčių pranašumą 31:24.

„Įgijome nemažą persvarą, bet tai dar tik pirma ketvirtfinalio pusė ir viską lems atsakomosios rungtynės Kaune. Antrame kėlinyje neišnaudojome dar kelių gerų progų. Galėjome geriau realizuoti progas ir susikrauti dar didesnę persvarą. Bet nereikia varyti Dievo į medį. Septynių įvarčių pranašumas yra tikrai gerai. Dabar reiks išlaikyti šaltą protą ir persvarą Kaune“, – sakė „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

„Nuvylė tiek rezultatas, tiek vaizdas aikštėje. Galbūt trys savaitės be rungtynių mus išmušė iš vėžių. Nesiklijavo žaidimas nei puolime, nei gynyboje. Netgi noro trūko, ko mums anksčiau niekada netrūkdavo. Tiesiog neatpažįstama komanda ir neatpažįstami žaidėjai. Turim savaitę viską pakeisti ir namuose turėsime parodyti kitą veidą. Sieksime žūtbūtinio revanšo, nes dviejų rungtynių iš eilės taip blogai negalime sužaisti“, – teigia „Granito-Kario“ treneris Vaidotas Grosas.

„Dragūno“ gretose rezultatyviausiai žaidė po 7 įvarčius pelnę ukrainietis Danylo Hlušakas ir Laurynas Simonavičius, 5 įvarčius prie pergalės pridėjo ukrainietis Seyedas Naghavialhosseini. „Granito“ gretose rezultatyviausias buvo Manvydas Lazauskas, įmetęs 6 įvarčius, Deividas Jovaišas ir Marius Kairys surinko po 4 įvarčius.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškės  finalinio ketverto dalyvis, vyks balandžio 2 dieną Kaune.

Autorius: LRF 

Plačiau
Dvi pergalės prieš Baltijos ir Latvijos lygos čempionus

Savaitgalį į Kauną sugrįžo Baltijos rankinio lygos kovos. Pirmosiose rungtynėse „granitiečiai“ susitiko su daugkartiniais Latvijos čempionais Duobelės „ZRHK Tenax Dobele“. Rungtynių pradžioje lietuviai užtikrintai išsiveržė į priekį – 7:3. Bet Duobelės rankiniai sugrįžo ir sužaidus daugiau nei 20 minučių rezultatas buvo lygus – 11:11. Tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos „Granitas-Karys“ padidino pranašumą iki trijų įvarčių – 16:13. Antrajame kėlinyje Kauno rankininkai  neprileido latvių arčiau nei keturių įvarčių skirtumo ir pabaigoje šventė įtikinamą pergalę – 30:23.

Granitas-Karys – Šarkauskas 7, Jovaišas 6, Feoktistovas 4, Kairys 4, Lazauskas 3, Pijus 2, Gurskis 1, Jurkevičius 1, Dambrauskas 1, Giedraitis 1

Sekmadienį, antrosiose rungtynėse į Kauną atvyko Baltijos lygos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Pirmasis kėlinys buvo sudėtingas, nei viena komanda neišsiverždavo į priekį daugiau nei 2 įvarčių persvara, po pirmųjų 25 minučių rezultatas buvo lygus – 12:12. Tačiau, paskutines 5 minutes geriau sužaidęs „Granitas-Karys“ pabėgo nuo varžovų 4 įvarčių persvara – 18:14. Antrojoje pusėje varžovų arčiau 3 įvarčių skirtumu neprileidęs „Granitas-Karys“ šventė įtikinamą pergalę prieš lygos favoritus, rezultatu – 34:25.

Granitas-Karys – Jovaišas 9, Feoktistovas 7, Kairys 5, Montvilas 5, Šarkauskas 3, Lazauskas 3, Gurskis 1, Dambrauskas 1

„Džiaugiamės dideliu palaikymu arenoje. Savaitgalio rezultatais esame patenkinti – iškovotos dvi pergalės prieš labai stiprius varžovus, tai leidžia užimti geresnę poziciją turnyrinėje lentelėje Baltijos lygoje. Džiaugtis ilgai nėra kada, jau šią savaitę artėja dvi svarbios kovos prieš lietuvių ekipas – HC „Vilnių“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“, tad ruošiamės joms ir stengiamės gerinti savo žaidimą.“ Apie savaitgalio mačus šnekėjo Vaidotas Grosas.

DRE_5521
DRE_5626
DRE_5656
DRE_5670
DRE_5682
DRE_5675
DRE_5666
DRE_5668
DRE_5660
DRE_5637
DRE_5558
DRE_5573
DRE_5563
DRE_5548
Previous Next
Plačiau
Baltijos lygos kovos sugrįžta į Kauną
Šį savaitgalį Baltijos rankinio lygos kovose Kaune, „Granito“ rankininkai susitiks su Duobelės „ZRHK Tenax Dobele“ ir Klaipėdos „Dragūnu“. Duobelės rankininkai šiuo metu užima 4-tąją vietą, o klaipėdiečiai 7 vietą sužaidus tik 14 rungtynių. „Labai malonu, jog po ilgo laiko vėl žaisime Kaune Baltijos rankinio lygos rungtynes. Laukia sunkus ir svarbus savaitgalis prieš Latvijos ir Lietuvos komandas, nes per pastaruosius savaitgalius sužaisdami prastai pasistatėme save į labai sunkią padėtį turnyrinėje lentelėje.“ Apie savaitgalio kovas šnekėjo vyriausiasis treneris Vaidotas Grosas Naujienos Kauno „Granito-Kario“ sudėtyje,  po naujųjų metų į komandą treneriai įregistravo du naujus žaidėjus iš Kauno „Gajos“ – Luką Kraulaidį ir Gustą Rinkevičių. Vaidotas Grosas tikisi, jog šio savaitgalio kovose pavyks debiutuoti naujiesiems  „Granito-Kario“ žaidėjams.
Transliacija su Duobelės „ZRHK Tenax Dobele“
https://www.youtube.com/watch?v=e-O3hk1HCE0
Transliacija su Klaipėdos „Dragūnu“
https://www.youtube.com/watch?v=hLYSCtgPH4s
Plačiau
„Granito-Kario“ 2021 metai užbaigti pergale
Šį savaitgalį Baltijos vyrų rankinio lygoje Kaune susitiko Kauno „Granitas-Karys“ ir Raasiku/Mistra komandos. Įtampos netrūko ypač pirmajame kėlinyje, kuriame nei vienai komandai nepavyko atsiplėšti didesniu įvarčių skirtumu, vyko įnirtinga ir apylygė kova. Tik pirmo kėlinio antroje pusėje svečiams pavyko neženkliai įsiveržti į priekį ir rezultatu 12-14 svečiai nedidele persvarą baigė pirmąjį kėlinį. Antrajame kėlinyje Granito-Kario komandai sekėsi kur kas geriau realizuoti metimus ir praėjus mažiau nei 10 minučių žaidimo laiko, kauniečiai atkaklia gynyba ir greitomis atakomis susikrovė 3 įvarčių pranašumą. Vienu metu Granito-Kario komanda nuo varžovų atsiplėšė net 6 įvarčių skirtumu. Likus žaisti mažiau nei 10 minučių , iš aikštelės buvo pašalintas Kauno komandos žaidėjas Karolis Dambrauskas, bet tai nesutrukdė jiems pasiekti pergalės ir rezultatu 29-26 kauniečiai sėkmingai užbaigė paskutines 2021 metų rungtynes. Kauno „Granito-Kariui“ įvarčius pelnė: 10 Paulius Šarkauskas, 6 Deividas Jovaišas, po 3 Karolis Dambrauskas, Martynas Giedraitis, Matas Jurkevičius, 2 Marius Kairys, po 1 Pijus Eiva ir Manvydas Lazauskas https://www.youtube.com/watch?v=V4C700rSQbU
DRE_2975
DRE_3015
DRE_2995
DRE_3027
DRE_3035
DRE_2980
DRE_2915
DRE_3019
Previous Next
Plačiau
Lietuvos rankinio lygoje užimta 4 vieta
Lemiamose rungtynėse, kuriose virė karšta kova, abiems komandoms nesisekė persverti rezultato didesniu skirtumu savo naudai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, tad antroje rungtynių pusėje viskas prasidėjo iš naujo. Antrajam kėliniui artėjant link vidurio, „Granitas-Karys“ pateko į duobę, iš kurios nepavyko išsikapstyti daugiau nei dešimt minučių. Per tą laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo pelnyti dešimt įvarčių, kauniečiams leidę įmesti vos vieną, ir susikrovė aštuonių įvarčių persvarą – 30:22. „Dragūnas“ persvarą, nors ir truputį aptirpusią, sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos – 34:28. Ir taip bronzos medalius mažajame finale iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“, mažojo finalo serijoje 2:1 nugalėjęs Kauno „Granitą-Karį“.Beveik keturiasdešimt penkias minutes vyko gana įdomi ir lygi kova. Bet mes tą laiką turėjome būti priekyje kokiais 5-6 įvarčiais, bet patys sau prisidarėme bėdų su realizacija – buvo daug nepataikytų metimų, pirmame kėlinyje nepataikėme trijų baudinių. Dėl šito dalyko mes visą sezoną kentėjome ir dėl to paskendome ir mažajame finale. Antrojo kėlinio viduryje „Dragūnas“ pabėgo dviem įvarčiais, paėmiau minutės pertraukėlę, bandėme nuraminti žaidėjus, įplieksti ramybės, dėliojome taškus, kaip galėtume atakuoti. Bet vėl pakišo koją noras kuo greičiau perlaužti rungtynes. Skubėdami padarėme klaidų, per kurias „Dragūnas“ mus nubaudė ir nuėjo į priekį neatsisukdami“, – komentavo Kauno „Granito-Kario“ strategas Vaidotas Grosas. „Granitas-Karys“: Mantas Sturonas – 6,  Tadas Bučinskas – 5, Arminas Stankūnas – 4, Aurimas Balčiūnas ir Marius Kairys – po 3, Vladas Tomkevičius ir Karolis Grigas – po 2, Martynas Giedraitis ir Lukas Gurskis – po 1. Rezultatyviausiu šio sezono Lietuvos rankinio lygos žaidėju tapo Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Tadas Bučinskas, pelnęs 141 įvartį. Taip pat Tadas klubų atstovų balsavime tapo geriausiu sezono dešiniojo pusiau krašto žaidėju.
Plačiau
Šeštadienį lemiama kova dėl bronzos

„Dragūnas“ vakar siekė laimėti ir užbaigti sezoną pasipuošę bronzos medaliais, tačiau „Granitas-Karys“ turėjo kitų planų. Nors rungtynes užtikrinčiau pradėjo klaipėdiečiai (8:5), tačiau netrukus rezultatas švieslentėje jau buvo lygus (10:10, 13:13). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Granito“ rankininkai jį užbaigė pirmaudami 17:15.

Po šio šalto dušo „Dragūnas“ greitai išlygino rezultatą ir persvėrė jį savo pusėn (18:18, 25:22). Tačiau tada Klaipėdos komandai pradėjo nesisekti ir kauniečiai pradėjo sparčiai vytis. Likus trims minutėms rezultatas vėl buvo lygus (26:26). Tačiau neužbaigtos „dragūniečių“ atakos ir sėkmingi kauniečių metimai užbaigė kovą „Granito“ pergale (28:26) ir lemiama bronzinio finalo kova keliasi į Klaipėdą.

„Buvome nusiteikę, kaip ir prieš „Šviesą“, ėjome kaip į paskutines sezono rungtynes. Žinojome, kad reikia atiduoti visas jėgas, jeigu norime žaisti Klaipėdoje.. Analizavome priešininko žaidimą, tyrėme savo klaidas ir pavyko  jas ištaisyti. Pergalės pagrindas šiandien buvo kovingumas, mes turėjome trijų įvarčių deficitą likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos ir sugebėjome jas laimėti dviem įvarčiais. Tai neabejotinai parodo mūsų charakterį ir kovingumą. O Klaipėdoje vėl žaisime iš paskutiniųjų, jau tikrai keliausime į paskutines sezono rungtynes“,- pozityvo neslėpė Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis.

Kauno „Granitas-Karys“: Arminas Stankūnas – 9, Mantas Sturonas – 5, Andrius Montvilas – 4, Aurimas Balčiūnas, Marius Kairys ir Tadas Bučinskas – po 2, Martynas Giedraitis, Vladas Tomkevičius, Matas Jurkevičius ir Karolis Grigas – po 1.

Klaipėdoje lemiama kova tarp „Dragūno“ ir Kauno „Granito-Kario“ jau šį šeštadienį!

Panaudota: Klaipėdos „Dragūno“ nuotrauka

Plačiau
Pirmasis pralaimėjimas mažajame finale

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje prasidėjo finalai. Mažajame finale Klaipėdos „Dragūnas“ priėmė ir įveikė Kauno „Granitą-Karį“ rezultatu 34:26 (18:11).

Pirmąkart per dešimtmetį iš didžiojo finalo išstumti klaipėdiečiai šioje akistatoje buvo nusiteikę kovingai. Rungtynių pradžioje žaidę apylygį žaidimą, jie pradėjo tolti (2:1, 5:3, 10:5) ir tokį skirtumą išlaikė didžiąją kėlinio dalį (11:6, 14:9). Kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Dragūnas“ į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 18:11.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas“ pradėjo didindamas pranašumą (21:13, 27:17). Tačiau netrukus „Granitas-Karys“ perėmė iniciatyvą ir pradėjo tirpdyti klaipėdiečių persvarą (28:21, 30:25).  Laiku atsitokėję „Dragūno“ žaidėjai kėlinį užbaigė sėkminga atkarpa ir laimėjo rezultatu 35:23.

Važiavome tikėdamiesi pergalės. Tikėjomės normaliai apsiginti ir sėkmingai sumesti metimus, kas mums ne visada pavyksta. Tikriausiai nugalėjo nuovargis, nespėjome atsigauti nuo paskutinių rungtynių. Nesumetėme metimų, o už tai gynyboje teko atidirbti dvigubai. Greitai susirinkome įvarčius į mūsų vartus ir antrame kėlinyje jau nebesugebėjome atsigriebti. Manau, labiausiai pritrūko jėgų, nes nuvargus kojos lėčiau dirba, nei ten, nei ten nebespėji. Po šių rungtynių reikės gerai pailsėti ir ištaisyti gynybos spragas“, – sunkumus žaidime apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Vladas Tomkevičius.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 7, Karolis Grigas – 5, Mantas Sturonas, Vladas Tomkevičius, Andrius Montvilas ir Arminas Stankūnas – po 3, Matas Jurkevičius ir Aurimas Balčiūnas – po 1. 

Atsakomosios finalų rungtynės vyks ateinantį trečiadienį. Kaune „Granitas- Karys“ priims „Dragūną“ ir šiose rungtynėse paaiškės ar „Dragūnas“ iškovos bronzą ar seriją iki dviejų pergalių kelsis atgal į Klaipėdą. 

https://www.youtube.com/watch?v=1EW9Pb7HWcI
Plačiau
„Šviesa“ uždarė duris į finalą

Trečiadienio vakarą sostinėje įvyko lemiamos Lietuvos rankinio lygos rungtynės tarp VHC „Šviesa“ ir Kauno „Granito-Kario“ rankininkų. Pusfinalio serijoje iki 2 pergalių šios dvi komandos pasidalijo po vieną pergalę. Lemiamas rungtynes rezultatu 37:28 (18:14) laimėjo VHC „Šviesa“.

Abiem komandoms papildomos motyvacijos šioms rungtynėms nereikėjo: visą sezoną puikų žaidimą demonstravę VHC „Šviesa“ rankininkai namuose pralaimėti neketino, o tuo tarpu Kaune seriją išlyginęs „Granitas“ suprato, jog kartą laimėjęs gali pakartoti savo pergalę ir žengti į finalą.  Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai apylygį žaidimą ir tik kėlinio laikui einant į pabaigą „Šviesos“ rankininkai pradėjo didinti persvarą. Nors kauniečiai bandė grįžti į lygų rezultatą, tačiau kėlinys baigėsi „Šviesai“ pirmaujant rezultatu 18:14.

Turėdami šitokį atsilikimą granitiečiai įstengė priartėti prie „Šviesos“ (20:18). Tačiau aikštelės šeimininkai turėjo kitų planų, sužaidę sėkmingą atkarpą susigrąžino turėtą persvarą ir visą kėlinį ją pamažu didino (23:19, 27:20, 31:22, 34:24). Susirinkus tokią persvarą  VHC „Šviesai“ tereikėjo išlaukti kėlinio galo. Tad į finalą jie žengė laimėję rezultatu 37:28.

Buvo sunkus pusfinalis. Vis dėlto žaidėme prieš lygos lyderius, kurie reguliariajame čempionate nebuvo pralaimėję nė vienerių rungtynių. Pirmosios pusfinalio rungtynės buvo panašios į šiandienos. Pirmose pritrūko charakterio ir pasidavėme antrajame kėlinyje. Labai nesinorėjo to pamatyti šiandien, nes į antrąsias rungtynes išėjome labai užsivedę, koncentruoti ir, kaip aš sakau, tarsi išėję į paskutines savo gyvenimo rungtynes. Tai šiandien ta pačia banga bandėme ateiti į rungtynes. Pradžia buvo optimistiška, bet mus papjovė mūsų bėda su įvarčių realizacija. Aišku, galime pagirti Edmundą Pelėdą, jis gana gerai „atstovėjo“ visą seriją, Bet visų nuopelnų aš jam neduočiau, nes mūsų metimai visą sezoną šlubuoja, ypač iš tam tikrų pozicijų, todėl neturėjome didesnių galimybių pasiekti mūsų norimą rezultatą.

Šiandien aš mačiau vieną komandą, kuri buvo labiau susikoncentravusi, labiau nusiteikusi laimėti. Jie atidavė jėgų kiek reikėjo, buvo ir agresyvumo, ir gal kažkiek nešvarių dalykų, kurių irgi rankinyje reikia, jei nori laimėti ir čempionatą, ir visa kita. Mūsų jaunai komandai to pritrūko. Jei mes būtume išėję į finalą, tai būtų didelis siurprizas visai lygai ir visiems rankinio žinovams. Aišku, gaila savo jaunų žaidėjų, kurie gal kada ateityje supras, kad buvo labai didelis šansas papulti į finalą ir nežinau ar visiems jiems dar kada pasitaikys tokia proga“, – visą pusfinalio seriją ir rungtynes įvertino Kauno „Granito-Kario“ treneris Vaidotas Grosas.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 10, Arminas Stankūnas – 5, Marius Kairys – 4, Mantas Sturonas – 3, Pijus Eiva – 2, Karolis Grigas, Martynas Giedraitis, Aurimas Balčiūnas ir Matas Jurkevičius – po 1.

Mažojo finalo kovos vyks jau šį šeštadienį: Klaipėdoje „Dragūnas“ priims „Granitą-Karį“.

Plačiau
„Granitas“ tęsia kovą dėl patekimo į finalą

Šį šeštadienį įtempta ir žiūrovų akims graži kova vyko ir Kauno LMSU sporto salėje. „Granitas-Karys“ po skaudaus pralaimėjimo sostinėje žadėjo daug geresnį žaidimą atsakomojoje kovoje, nes prarasti nebėra ko. Šįkart jie būtent taip ir žaidė – pasiekė pergalę rezultatu 30:29 (15:10).

Nors „Granitas“ ėmėsi iniciatyvos, „Šviesa“ viso kėlinio metu kvėpavo kauniečiams į nugarą ir didelę kėlinio dalį rezultatas buvo lygus (3:3, 6:6, 9:9). Lūžis įvyko paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis. Tuo metu kamuoliai į „Šviesos“ vartus krito sparčiai ir stabiliai. Progų padėti komandai dviem įvarčiais nepraleido ir kauniečių vartininkas Lukas Gurskis. Per šias minutes aikštelės šeimininkai susikrovė saugesnę persvarą ir užbaigė kėlinį rezultatu 15:10.

Antrajame kėlinyje „Granitas“ bandė išlaikyti ir sustiprinti savo persvarą, kas jam sekėsi tikrai neblogai, ir greitai komandas skyrė jau 10 įvarčių (18:13, 24:14). Supratę savo nepavydėtiną padėtį Vilniaus rankininkai tarsi pabudo ir sužaidę dvi sėkmingas atkarpas sumažino atotrūkį iki jau turėtų 5 įvarčių (24:17, 25:20). Pamažu, bet užtikrintai „Granito“ persvara pradėjo byrėti (27:24, 30:27). Paskutinėmis minutėmis nedaug trūko iki pratęsimo, tačiau ištirpęs laikas leido sirgaliams švęsti „Granito-Kario“ pergalę rezultatu 30:29.

„Po rungtynių Vilniuje turėjome rimtų pokalbių apie tai, kaip metame ir kaip rasti tuos metimus, kurie būtų daug tikslesni. Pirmose rungtynėse vilniečiai mus pagavo turbūt visose situacijose, kuriose buvo galima mus pagauti. Tai padarėme išvadas, pirmojo kėlinio vidurys ir antrojo kėlinio pusė buvo puiki. Paskutines penkiolika minučių šiek tiek juos paleidome, jie įjungė aukštesnę pavarą arba gal nenorėjo žaisti trečių rungtynių. Jie mus vijosi, kabinosi į rungtynes ir, kaip matome, laimėjome vos vienu įvarčiu. Mano manymu, taip nutiko dėl to, kad „Šviesa“ turi pilną aukšto lygio suolelį, kurio žaidėjai gali neblogai vienas kitą pakeisti ir ilgiau išlikti švieži bei kovoti visas rungtynes. Rungtynėse Vilniuje reikės nepalūžti, iškovoti gerą rezultatą ir vykti į lygos finalą“, – po rungtynių teigė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 11, Mantas Sturonas ir Karolis Grigas – po 4, Andrius Montvilas – 3, Matas Jurkevičius, Arminas Stankūnas, Aurimas Balčiūnas ir Lukas Gurskis – po 2.

Lemiama pusfinalio kova tarp VHC „Šviesa“ ir Kauno „Granito-Kario“ rankininkų įvyks trečiadienio vakarą stebėkite gyvai arba LRL „Youtube“ kanale!

https://www.youtube.com/watch?v=ScdfsMu_XmE
Plačiau
Pusfinalis pradėtas pralaimėjimu

Šiandien Vilniuje aikštelės šeimininkai nuo pačių pirmųjų minučių ir be didesnių intrigų diktavo žaidimo ritmą (3:2, 5:5, 8:6, 10:8). Pirmąjį kėlinį „Šviesa“ užbaigė pirmaudama rezultatu 12:9.

Šios persvaros aikštelės šeimininkams neužteko, ir antrąjį kėlinį jie pradėjo sparčiai toldami nuo „Granito-Kario“ rankininkų (16:11, 19:13, 21:14). Šią 6-8 įvarčių persvarą „Šviesos“ rankininkams pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Žingsniu prie finalo „Šviesa“ priartėjo rungtynes laimėdami rezultatu 31:24.

Ko trūko? Man atrodo, kad įvarčių. Pirmą kėlinį baigėme su devyniais įvarčiais, o progų turėjome labai daug, net antrame kėlinyje turėjome progų, bet jų neišnaudojome. Akcentavome gynybą, bet po antrojo kėlinio dešimties minučių paleidome priešininkus ir turime tokį rezultatą. Šeštadienį kursime kovą, gerą kovą. Mums tai lemiamos rungtynės, neturime ko prarasti, jei pralaimime, jau viskas, jei laimime, grįžtame į Vilnių“, – trumpai ir aiškiai žaidimą ir tikslus įvardino Kauno „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis.

Tai kam ruošėmės prieš rungtynes analizuodami vilniečius, tą jie rungtynių metu darė. Pirmame kėlinyje laikėmės vien dėl gana geros gynybos – susitvarkėme su jų atakomis, neblogai padėjo ir vartininkas Lukas atlaikydamas virš 50% metimų. Aišku, mums reikia džiaugtis, kad prastai puldami sugebėjome išlikti kovoje bent pusantro kėlinio. O šeštadienį, manau, Vilnius mūsų nenustebins – žais tokį patį žaidimą, o mes sieksime realizuoti savo metimus, kovoti iki galo bei grįžti atgal į Vilnių lemiamoms rungtynėms“, – po rungtynių dėstė savo mintis vyriausiasis „Granito-Kario“ treneris Vaidotas Grosas

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 7, Arminas Stankūnas – 6, Aurimas Balčiūnas – 5, Andrius Montvilas – 2, Mantas Sturonas, Pijus Eiva, Marius Kairys ir Karolis Grigas – po 1.
Plačiau
Granitiečiai įrodė pranašumą ketvirtfinalio serijoje
Ketvirtadienį vyko atsakomosios rungtynės tarp Kauno ir Vilniaus komandų dėl vietos pusfinalyje. HC „Vilnius“ aikštelėje Kauno „Granitas-Karys“ užtikrintai užbaigė ketvirfinalio etapą laimėjęs rezultatu 39:32 (19:14). Antradienį vykęs komandų susitikimas, nepaisant kauniečių pirmavimo, vos nesibaigė lygiosiomis, tad šįkart Kauno rankininkams, norėjusiems greičiausiu keliu patekti į pusfinalį, reikėjo užbaigti antrąsias rungtynes be intrigų. Dvikova, kaip ir buvo galima tikėtis, prasidėjo apylyge kova. Tačiau po dešimties minučių kauniečiai pradėjo tolti (6:6, 11:8, 14:10). Šią persvarą „granitiečiams“ pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Į pertrauką komandos išėjo „Granitui“ pirmaujant rezultatu 19:14. Antrąjį kėlinį „Granitas“ tempo nemažino ir didino savo persvarą (22:15, 27:19). Šią 8-9 įvarčių persvarą jie išlaikė didžiąją kėlinio dalį (28:20, 33:25, 38:30). Rungtynės baigėsi užtikrinta Kauno ekipos pergale – 39:32. „Rungtynės šiandien buvo šiek tiek lengvesnės nei Kaune. Šiek tiek analizavome varžovų žaidimą, šiek tiek – savo, išsitaisėme klaidas ir šiandien pavyko įgyvendinti tai, ką buvome sau išsikėlę. Vilniaus komandos gynybos klausimas irgi buvo išspręstas, ruošėmės taip žaisti. Kadangi buvo pertrauka dėl ligų ir traumų, stengėmės išnaudoti savo geriausias puses ir pasiekti šį rezultatą“, – komentavo Kauno „Granito-Kario“ atstovas Arminas Stankūnas. Komandai įvarčius pelnė: Tadas Bučinskas – 13, Arminas Stankūnas – 7, Karolis Grigas – 5, Mantas Sturonas ir Matas Jurkevičius – po 4, Martynas Giedraitis ir Vladas Tomkevičius – po 3. Teksto autorius: Lietuvos rankinio lyga https://www.youtube.com/watch?v=Z34UaMG8Eic
Plačiau
Estijoje patirti du pralaimėjimai

Šį savaitgalį „Granito-Kario“ klubas turėjo galimybę rungtyniauti Baltijos lygoje prieš Estijos klubus. Atlikus Lietuvoje „namų darbus“ – prasitestavome visus komandos narius Covid-19 PGR tyrimais. Kitą dieną gavus visus neigiamus atsakymus ramiai išvykome į Estiją. 

Pirmosios rungtynės prieš Pelvos „Serviti“ klubą, kuris šiuo metu čempionate užima pirmąją vietą. Kauniečiai rungtynes pradėjo stipriai – didžiąją pirmo kėlinio dalį pirmavo kelių įvarčių persvara ir jį baigė pirmaudami – 14:12. Antrajame kėlinyje granitiečiai subyrėjo, kai pirmaudami 2 įvarčių persvara pralaimėjo atkarpą 6:0 ir leido Pelvos rankininkams pabėgti bei išlaikyti persvarą. Rungtynės, deja, pasibaigė estų rankinio komandos pergale, rezultatu – 22:26.

Antrosiose rungtynėse teko pripažinti „SK Tapa“ rankinio komandos pranašumą, rezultatu – 27:28. Pirmasis kėlinys buvo gana panašus į diena prieš tai žaistose, „Granitas-Karys“ pirmavo kelių įvarčių persvara – 16:13. Antrasis kėlinys nieko blogo nežadėjo, tačiau po kelių klaidų gynyboje Tapos rankininkai priartėjo ir rungtynių pabaiga sprendėsi paskutiniomis sekundėmis, kuriose „SK Tapa“ geriau sužaidė ir laimėjo rezultatu – 27:28.

Vaidotas Grosas po šio turo Estijoje sakė: „Važiavome į Estiją su tikslu laimėti nors vienas rungtynes, tačiau neįvykdėme tikslo. Todėl tenka šį savaitgalį vertinti neigiamai. Nors pozityvo galiu įžvelgti mūsų jaunime, ypač Mato Jurkevičiaus visai neblogas pasirodymas, kuris tikiuosi tęsis artėjant vis svarbesniems mačams.“

 Šiame savaitgalyje įvarčius pelnė: Matas Jurkevičius ir Paulius Šarkauskas po 14, Arminas Stankūnas 10,  Mantas Sturonas 4, Karolis Grigas ir Martynas Giedraitis po 2, Marius Kairys, Andrius Montvilas ir Pijus Eiva pelnė po 1.

 

Plačiau
Pirmoji užsienio išvyka Baltijos lygoje
Artėjantį savaitgalį Kauno „Granito-Kario“ komanda vyksta į Baltijos lygos turą Estijoje, kur susitiks su Tapos „SK Tapa/N.R. Energy“ ir Pelvos „Serviti“ rankininkais! Tai bus mūsų pirmoji išvyka į užsienį Baltijos lygos kovose, todėl joms ruošiamės atsakingai, nes varžovai laukia stiprūs ir puikiai atrodantys lygoje. Su Tapos rankinio klubu teko susitikti atkaklioje ir sunkioje kovoje prieš porą savaičių Lietuvoje, rezultatu 26:25 laimėjo „Granitas-Karys“. Pelvos rankininkai po 9 sužaistų rungtynių yra pirmoje vietoje su 7-iomis pergalėmis, o Tapos „SK Tapa/N.R. Energy“ žygiuoja 10 vietoje su viena pergale. „Granito“ rankininkai po 8 sužaistų rungtynių yra surinkę 8 taškus ir dalinasi 5-8 vietas. Apie artėjantį savaitgalį komandos vyriausiasis treneris Vaidotas Grosas sakė: „Džiaugiamės galimybe keliauti į Estiją ir sužaisti dvejas Baltijos lygos rungtynes. Situacija tiek Lietuvoje tiek Baltijos šalyse tapo šiek tiek lengvesnė ir paprastesnė, todėl galime vykti į Estiją. Po pergalės prieš „Dragūno“ rankininkus jaučiame, kad einame tinkama linkme, todėl stengsimės Pelvoje ir Tapoje tą žaidimo lygį išlaikyti bei sieksime parsivežti mažiausiai vieną pergalę.“ Kviečiame visus stebėti rungtynes tiesiogiai per Baltijos lygos youtube kanalą! Šį šeštadienį 18 valandą prieš Pelvos „Serviti“ ir sekmadienį 13 valandą prieš Tapos „SK Tapa/N.R. Energy“ rankininkus. https://www.youtube.com/watch?v=kRtD9Crw6Ac&ab_channel=BalticHandballLeaguehttps://www.youtube.com/watch?v=aSjbvw-Tt5U&ab_channel=BalticHandballLeague
Plačiau
„Granitas-Karys“ po atkaklių kovų baigė pasirodymą Europoje

Kauno „Granito-Kario“ klubas šį savaitgalį vyko į Slovakiją, kur kovojo EHF Europos taurės antrajame etape prieš Považska Bistricos MŠK klubą.

Pirmasis susitikimas prasidėjo kovingai ir atkakliai, prabėgus 15 minučių pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus. Nors „granitiečiai“ susikurdavo progas, tačiau nesėkmingos atakos leido šeimininkams pabėgti 4 įvarčių persvarą ir iki pertraukos ją padidinti bei baigti pirmąjį kėlinį rezultatu - 15:9.

Antrajame kėlinyje „Granito-Kario“ rankininkai į aikštę grįžo galingai ir sužaidus 10 minučių skirtumas tarp komandų buvo tik 3 įvarčiai. Tačiau po minutės pertraukėlės, šeimininkai „MŠK“ rankininkai susigrąžino bei padidino savo persvarą iki 7 (22:15). Geriau rungtynių pabaigą sužaidę „granitiečiai“ sumažino skirtumą ir rungtynes baigė - 22:25 bei  išsaugojo galimybes toliau žengti Europos taurės turnyre.

Pirmosiose rungtynėse įvarčius pelnė: Tadas Bučinskas 6, Arminas Stankūnas 5, po 2 įvarčius pelnė Aurimas Balčiūnas, Mantas Sturonas, Matas Jurkevičius, Andrius Montvilas, po 1 įvartį pridėjo Karolis Grigas, Paulius Šarkauskas ir Lukas Gurskis.

Antrosios rungtynės sekmadienį buvo panašios į šeštadienio – kovingos ir atkaklios, praėjus 15 minučių rezultatas buvo lygus 6:6, tačiau po „MŠK“ žaidėjo grubios baudos, kuri buvo teisėjų įvertinta raudona kortele, „granitiečiai“ pradėjo bėgti į priekį bei pirmąjį kėlinį baigė rezultatu – 13:9.

Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmojo pabaigą bei „Granito-Kario“ rankininkai išlaikė tinkamą 3 įvarčių persvarą iki 53 rungtynių minutės. Likus žaisti 5 minutes Kauno klubo turėtas pranašumas pradėjo byrėti ir turėtos persvaros išlaikyti nepavyko, „MŠK“ rankininkai naudojosi „Granito“ klaidomis puolime ir rungtynių pabaigoje švieslentėje degė rezultatas – 28:28. Šios lygiosios lėmė tai, kad Kauno „Granitas-Karys“ baigia sezoną Europoje.

Įvarčius pelnė: Paulius Šarkauskas 13, Karolis Grigas 5, po 4 įvarčius pelnė Aurimas Balčiūnas ir Tadas Bučinskas.

Po savaitgalio Slovakijoje šį etapą apibendrino „Granito-Kario“ vyriausiasis treneris – Vaidotas Grosas: „Šiuo savaitgaliu negalime būti patenkinti, nes neįvykdėme užduoties patekti į trečiąjį EHF Europos taurės etapą. Manau, viena iš priežasčių buvo vakarykštės rungtynės, kuriose iš susikurtų progų neįmetėme įvarčių. Šiandien buvo atvirkščiai – 55 rungtynių minučių buvo praktiškai tobulos, gale pritrūko patirties, šalto proto ir jėgų. Žinote, labai sunku žaisti dvi rungtynes išvykoje, jei žaistume namuose, būtų visai kita emocija. Apibendrinant, esu labai patenkintas vyrų nusiteikimu, atsidavimu ir, tikiuosi, kad įgavome pasitikėjimo artėjančioms kovoms po naujųjų metų.“ 

ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
ⒸBARBORA TALACOVA
Previous Next
Plačiau
Iš Utenos grįžtame su pergale
Šį trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko rungtynės tarp Kauno „Granito-Kario“, kuriuos priėmė HC „Utena“ rankininkai. Komanda į Uteną išvyko puikios nuotaikos, nes pateko į LRF Taurės finalo ketvertą, tačiau dėl darbų ir traumų išvažiavome išretintos sudėties - turėjome tik tris keitimus. Pirmajame kėlinyje greitai susikrovėmė 5 įvarčių persvarą, kurią išlaikėmė beveik viso kėlinio metu. Tačiau kėlinio pabaigoje sužaidėmė geresnę atkarpą ir kėlinį baigėmę pirmaudami - 19:11. Į antrąjį kėlinį grįžome labiau susikoncentravę, greitai didinomę skirtumą ir šventėmę nesunkią pergalę - 49:27. Šios rungtynės buvo geros pasiruošimui Europos taurės etapui, atlikome savo uždavinius bei laukiame artėjančių rungtynių, kurios vyks jau šį šeštadienį, Šiauliuose susitiksime su vietos rankininkais. Komandai įvarčius pelnė: Aurimas Balčiūnas – 10, Valdas Tomkevičius ir Marius Kairys – po 6, Arminas Stankūnas, Karolis Grigas ir  Andrius Montvilas – po 5, Martynas Giedraitis, Paulius Šarkauskas ir Matas Jurkevičius – po 4.
Plačiau
Po metų pertraukos sugrįžtame į LRF Taurės finalo ketvertą

Šį savaitgalį pradėjome kovas dėl Lietuvos rankinio federacijos taurės. Praėjusiais metais po atkaklios kovos ketvirtfinalyje teko pripažinti Vilniaus „VHC Šviesa“ pranašumą, todėl po šių metų burtų mes buvome pasiruošę peržengti ketvirtfinalio ribą ir patekti į finalo ketvertą. Burtai buvo mums palankūs ir gavome silpnesnį varžovą nei pernai, LRF I lygos komandą - HC „Molėtai“, nors tai vieni iš lyderių pirmoje lygoje, tačiau mes ruošiamės atlikti savo darbą - patekti į LRF finalo ketvertą. 

Pirmasis mačas, šeštadienį, Molėtuose buvo ne itin sunkus, per 20 minučių gynyboje dirbome iš visų jėgų kas leido praleisti tik 4 įvarčius ir greitose atakose pelnyti - 15 įvarčių. Pirmąjį kėlinį baigėme - 21:8. Antrajame kėlinyje jautėsi šiek tiek mūsų komandos atsipalaidavimas po susikrauto pranšumo, todėl molėtiškiai bandė mažinti skirtumą. Tačiau po minutės pertraukėlės sudėliojome viską į vietas ir parsivežėmė užtikrintą pergalę rezultatu - 35:21!

Komandai įvarčius pelnė: Arminas Stankūnas 10, Vladas Tomkevičius 7, Mantas Sturonas 5, Paulius Šarkauskas 4, Karolis Grigas 3, Marius Kairys ir Andrius Montvilas po 2, Martynas Giedraitis, Aurimas Balčiūnas po 1. Taipogi puikiai vartus gynė - Karolis Videika, kuris vartus saugojo net - 55%!

Antrosios varžybos sekmadienį Kaune buvo iššūkis išlaikyti esamą pranašumą, atlikti užduotis varžybų metu ir pasiruošti artėjančioms gruodžio kovoms. Pirmasis kėlinys buvo panašus į pirmųjų varžybų - puiki gynyba ir greitos atakos, kurios leido mums pirmąjį kėlinį laimėti rezultatu - 26:11. Antrajame kėlinyje varžovai dar bande perlaužti varžybas, tačiau padidinę koncentraciją sugebėjome pabėgti dar toliau ir laimėti varžybas rekordiniu įvarčių skaičiumi - 51:25! Ačiū varžovams už garbingą ir atkaklią kovą bei linkime sėkmės LRF I lygos kovose!

Komandai įvarčius pelnė: Paulius Šarkauskas 10, Arminas Stankūnas ir Mantas Sturonas po 9, Karolis Grigas 6, Vladas Tomkevičius 5, Martynas Giedraitis, Marius Kairys ir Andrius Montvilas po 4.

Artėjanti kova jau šį trečiadienį - Lietuvos rankinio lygoje vyksime į Uteną, kur susitiksime su vietos rankinio komanda.

NBA_8677
NBA_8689
NBA_8692
NBA_8700
NBA_8704
NBA_8712
NBA_8719
NBA_8725
NBA_8728
NBA_8729
NBA_8731
NBA_8732
NBA_8734
NBA_8748
NBA_8754
NBA_8760
NBA_8775
Previous Next
Plačiau
LRF Taurės ketvirtfinalių savaitgalis

Jau šį savaitgalį, Gruodžio 5-6 dienomis, įvyks LRF Taurės ketvirtfinalis, kuriame susitiksime su LRF I lygos lyderiais - HC „Molėtai“ rankininkais. Mūsų varžovai šiuo metu kovojantys LRF I lygoje atrodo puikiai po 6 rungtynių turi 4 pergales ir 2 pralaimėjimus ir rikiuojasi pirmoje vietoje, kuri leidžia mums galvoti, kad artėjanti kova su jais bus atkakli ir sunki iki paskutinio teisėjo švlipuko. 

Komandos treneris Vaidotas Grosas pirmiausia atkreipė dėmėsį į tai, kad Molėtų komanda yra sudaryta iš daug stiprių vyresnių žaidėjų, kurie yra ragavę aukščiausios lygos kovų, taip pat turi daug perspektyvaus jaunimo, kurie gali stabiliai bausti už kiekvieną klaidą gynyboje. Taktiškai varžovai mėgsta propoguoti lėtą rungtynių tempą, kuris paremtas protingomis atakomis - kamuolys skirstomas iki tikro metimo į vartus. „Granito“ treneris išskyrė molėtiškių gynybinius žaidėjus, kurie yra ne tik tvirtai sudėti bet ir judrūs - jiems leidžia aktyviai gintis didžiąją rungtynių dalį.

Pirmosios rungtynės įvyks jau rytoj 14 valandą, Molėtuose. Rungtynės galėsite stebėti tiesiogiai per YouTube. O jau kitą dieną, sekmadienį, 14 valandą, Kaune priimsime molėtiškius. Šias varžybas taip pat galėsite matyti tiesiogiai per YouTube. 

https://youtu.be/RIJh69RkibM

Šeštadienio rungtynių transliacija.

https://youtu.be/KovPrNEziKE

Sekmadienio rungtynių transliacija.

Plačiau
Po ilgo laiko iškovota granitiečių pergalė

Po ilgos mėnesio pertraukos be oficialių rungtynių, pagaliau, grįžome į rankinio kovas. Šį kartą Lietuvos rankinio lygoje, kur namuose susitikome su Panevėžio rankininkais.

Rungtynių pirmosios minutės buvo gan apylygės, tačiau gerai sudirbus gynyboje pradėjome bėgti į priekį ir po 25 minučių turėjome 8 įvarčių persvarą. Pirmojo kėlinio gale šiek tiek atsipalaidavome bei leidome varžovams priartėti. Pirmąjį kėlinį baigėme pirmaudami rezultatu - 21:15. Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmąjį - siekėme didinti ir išlaikyti savo persvarą. Geriau gale sužaidus gynyboje šventėme pergalę - 38:28!

Trumpai rungtynes apibendrino „Granito-Kario“ vartininkas Lukas Gurskis: „Po ilgos pertraukos susitikome su Panevėžiu. Tikėjomės nepraleisti daugiau 25 įvarčių, tačiau praleidome 28. Galiu tik pagirti Panevėžį, tikrai gerai sužaidė“.

Komandai įvarčius pelnė: 9 Karolis Grigas, 6 Paulius Šarkauskas, Marius Kairys 5, po 4 Matas Jurkevičius ir Arminas Stankūnas, 3 Aurimas Balčiūnas, po 2 Martynas Giedraitis, Tadas Bučinskas, Mantas Sturonas, 1 Andrius Montvilas.

Plačiau
Paaiškėjo LRF Taurės ketvirtfinalio varžovas

Pirmadienį Lietuvos rankinio federacijos būstinėje buvo ištraukti LRF taurės ketvirtfinalio burtai, po kurių paaiškėjo, kad „Granito-Kario“ varžovais tapo Molėtų rankininkai. Molėtiškiai pastaruosius keturis sezonus rodo puikius rezultatus LRF I lygoje, todėl varžovas laukia įdomus ir nenuspėjamas. LRF Taurės ketvirtfinalio varžybos planuojamos Gruodžio 5-6 dienomis!

Mintimis apie būsimą varžovą Taurėje pasidalino komandos žaidėjas Arminas Stankūnas: „Burtus vertinu gerai, nors žinant Molėtų komandą - jie turi gan gilią sudėtį, daug stiprių vyresnių žaidėjų, kurie yra ragavę aukščiausios lygos kovų ir galėtų dar iki dabar žaisti šioje lygoje. Taip pat turi daug perspektyvaus jaunimo, kurie gali neblogai sužaisti. Manau, kad karantinas mums kažkiek padės, nes molėtiškiai neturės savo fanų, kurie visada aistringai juos palaiko ir užpildo visą areną. Šios kovos labai laukiame, nes ilgą laiką neteko žaisti oficialių rungtynių.“

Na, o laukiant LRF Taurės ketvirtfinalio kovų visus kviečiame šį šeštadienį, lapkričio 21 dieną, 17 valandą stebėti tiesioginę rungtynių transliaciją iš Kauno, kur Lietuvos rankinio lygoje susitiksimę su Panevėžio rankininkais!

https://www.youtube.com/watch?v=71HgIzoYocY&ab_channel=RankinioLyga
Plačiau
Lietuvos vyrų rinktinė su „Granito“ akcentu

Tikriausiai visi Lietuvos rankinio sirgaliai žino, jog šią savaitę mūsų vyrų rinktinė stos į dvi svarbias dvikovas Europos čempionato atrankoje prieš Islandijos ir Portugalijos rinktines. Šioje rinktinėje turėsime ir „granitietį“, mūsų komandos vyriausiąjį trenerį - Vaidotą Grosą, kuris buvo pakviestas į Lietuvos rinktinės štabą. Daugiau nei 17 metų žaidęs su rinktinės marškinėliais Vaidotas taps trenerio asistentu, kuris, kaip pats sakė, bus atsakingas už komandos gynybą ir padės, vyriausiajam rinktinės treneriui - Mindaugui Andriuškai, kuo geriau paruošti rinktinės vyrus.

Džiaugiamės mūsų treneriu ir linkime sėkmės artėjančiose kovose!

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė trečiadienį išvykos rungtynėmis su Islandija pradės kelią į 2022 metų Europos rankinio čempionatą. O sekmadienį, Lietuvoje, susitiks su Portugalija.

Plačiau
Atšaukta išvyka į Estiją

Šį savaitgalį turėjome vykti į Estiją, kurioje būtume kovoje Baltijos rankinio lygoje prieš Pelvos ir Tapos rankininkus. Tačiau teko atšaukti šias rungtynes, nes keli mūsų klubo žaidėjai pajuto gripo simptomus, todėl mes priėmėme sprendimą nevykti į Estiją ir apsaugoti tiek savo žaidėjus, tiek kitas lygos komandas.  

Plačiau
Baltijos lygos turas Estijoje

Artėjantį savaitgalį Kauno „Granito-Kario“ komanda vyksta į Baltijos lygos turą Estijoje, kur susitiks su Pelvos „Serviti“ ir Tapos „SK Tapa/N.R. Energy“ rankininkais! Tai bus mūsų pirmoji išvyka į užsienį Baltijos lygos kovose, todėl joms ruošiamės atsakingai, nes varžovai laukia stiprūs ir puikiai atrodantys lygoje. 

Apie artėjantį savaitgalį komandos vyriausiasis treneris Vaidotas Grosas sakė: „Džiaugiamės galimybe keliauti į Estiją ir sužaisti dvejas Baltijos lygos rungtynes. Situacija tiek Lietuvoje tiek Baltijos šalyse kasdien darosi vis sudėtingesnė, todėl planuoti toli negalime ir turime susigyventi su tuo. Paskutinės dvi pralaimėtos rungtynės parodė mums kiek dar daug trūksta, todėl tikimės, kad analizavimas savo žaidimo ir darbas treniruotėse padės dėti kelis žingsnius į priekį ateinančiose rungtynėse savaitgali!“

Kviečiame visus stebėti rungtynes tiesiogiai per Baltijos lygos youtube kanalą! Šį šeštadienį 17 valandą prieš Pelvos „Serviti“ ir sekmadienį prieš Tapos „SK Tapa/N.R. Energy“ rankininkus

Plačiau
Naujoji mūsų partnerė - „CannaMama“

Norime pristatyti džiugią naujieną - su mūsų klubu pradėjo bendradarbiauti „CannaMama“. Džiaugiamės turėdami tokį rėmėją, kuri prisidės prie mūsų klubo rankininkų geresnės sportinės formos bei padės siekti geresnių rezultatų tiek rungtynėse, tiek treniruotėse! Daugiau informacijos apie rėmėją
Plačiau
Kova su „Šviesa“ pasibaigė pralaimėjimu

Šį sekmadienį vyko Lietuvos rankinio lygos ir Baltijos lygos – įskaitos rungtynės Vilniuje prieš VHC „Šviesa“ rankininkus.

Rungtynių pradžioje greičiau žaidžiantys varžovai susikrovė persvarą, kurią išlaikė viso pirmojo kėlinio metu bei kėlinys baigėsi pralaimint rezultatu - 14:19. Po ilgosios, atrodo, mums pavykdavo kažkiek prisivyti vilniečius, tačiau vėl kelios klaidos ir varžovai atsiplėšdavo nuo mūsų. Tačiau antrojo kėlinio viduryje po minutės pertraukėlės susiėmėm ir pradėjome mažinti persvarą iki 1 įvarčio 31:32, tačiau geriau pabaigą sužaidė „Šviesos“ rankininkai ir teko pripažinti geriau pasiruošusių varžovų pranašumą rezultatu - 34:37.

Po rungtynių Arminas Stankūnas sakė: „Rungtynių pradžioje trūko susikaupimo, atsilikome 4:0. O „Šviesa“ – emocinga komanda, kai jau užsiveda, labai sunku jiems kibti į atlapus. Visas rungtynes mes taip ir „prasitampėme“. Tai, manau, rungtynių pradžia pakišo koją ir taisysime savo žaidimą“.

Kauno „Granitui-Kariui“ įvarčius pelnė : Tadas Bučinskas – 12, Arminas Stankūnas – 8, Martynas Giedraitis, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – po 2,  Vladas Tomkevičius, Paulius Šarkauskas ir Marius Kairys – po 1.

Artimiausios „Granito-Kario“ rungtynės paaiškės po pirmadienio Baltijos lygos posėdžio.

https://www.youtube.com/watch?v=u5V-U0A--_s&ab_channel=BalticHandballLeague
Plačiau
Kauno „Granito-Kario“ žaidėjų komentarai prieš išvyką į Vilnių

Jau rytoj vykstame į Vilnių kur susitiksime su vietos Vilniaus "VHC Šviesa" rankininkais! Su Vilniečiais rugsėjo 2 dieną teko susitikti Kaune ir po atkaklios kovos pripažinti varžovų pranašumą. Tad šį kartą vykstame kovoti dėl pergales ir noru pasigerinti pozicijas tiek Baltijos lygoje, tiek Lietuvos rankinio lygoje!

Kviečiame pasiklausyti mūsų komandos žaidėjų Armino Stankūno ir Tado Bučinsko komentarų apie artėjantį rytojaus mačą!

https://www.youtube.com/watch?v=cYHtCC-16no&ab_channel=KaunoGranitas-Karys
Plačiau
Galingai pradėję kauniečiai persvaros neišlaikė

LSMU VA sporto salėje vykusi „Granito-Kario“ ir VHC „Šviesos“ dvikova buvo permaininga, kauniečiai pirmąjį kėliny greitai susikrovė persvarą ir ją sparčiai didino (3:3, 6:3, 13:7). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:12. 

Antrojo kėlinio pradžioje „granitiečiai“ dar išlaikė persvarą, tačiau netrukus „Šviesa“ blykstelėjo įvarčių serija  0:6, po kurios rezultatas jau buvo persvertas vilniečių naudai (20:16, 21:22). Šią trapią persvarą Vilniaus rankininkai išlaikė iki paskutinių kėlinio minučių – (23:24, 28:29, 30:31). Rungtynės baigėsi VHC „Šviesa“ pergale – 31:33. 

„Rungtynės buvo sunkios, pirmasis kėlinys vyko pagal planą. Tačiau antrame kėlinyje pradėjome nesusikalbėti. Matyt todėl, kad esame dar gana naujai sukomplektuota komanda, taip pat pradėjo „siautėti“ Karolis Antanavičius. Jį sustabdyti buvo sunku, o antrame kėlinyje jo sustabdyti nepavyko. „Šviesa“ įsibėgėjo ir kai tokia komanda įsibėgėja juos sustabdyti labai sunku, įsivėlėme į jų žaidimą ir turime pralaimėjimą“, – varžovų stipriąsias puses ir žaidimo stilių įvardino Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas. 

„Rungtynes pradėjome labai blogai, kai kurios atakos pavyko, bet dauguma momentų buvo per daug skubant ir nesusikaupus, todėl gavome lengvų įvarčių į savo vartus. Pozicinėje gynyboje pirmame kėlinyje niekas irgi nesisekė, „pamesdavome“ savus žmones. Per pertrauka susėdome rūbinėje, visi nurimome ir sutarėme, kad jeigu žaisime savo žaidimą, tai viskas bus gerai, –  rungtynių nuotaikomis ir žaidimu pasidalino VHC „Šviesos“ žaidėjas Karolis Bliuvas. 

Kauno „Granitas-Karys“: Aurimas Stankūnas – 10, Paulius Šarkauskas – 8, Tadas Bučinskas – 6, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – 3, Aurimas Balčiūnas – 1. 

VHC „Šviesa“: Karolis Antanavičius – 7, Šarūnas Ugianskis – 6, Laurynas Palevičius – 5, Valdas Drabavičius – 4, Artūras Švilpa ir Rosvaldas Ramunis – po 3, Eimantas Sinkevičius – 1. 

Plačiau
Jau rugsėjo 26- 27 dienomis įvyks Baltijos rankinio lygos turas Kaune!

Svarbu

Kiekvienas žiūrovas privalo užsiregistruoti kiekvienų rungtynių skirtoje formoje!

„Baltic Handball League“ turas Kaune

2020-09-26, 17:00 val.

RK „Granitas - Karys“ vs Viljandi HC

Vieta: LSMU VA salėje

Registracija: https://bit.ly/2RNnlpU

2020-09-27, 14:00 val.

RK „Granitas - Karys“ vs HC Kehra

Vieta: LSMU VA salėje

Registracija: https://bit.ly/2RNnlpU

Žiūrovai atvykę į salę privalo būti su kauke, laikytis saugaus atstumo!

Plačiau
„Granitas“ iš sostinės parsivežė pergalę

Kone įdomiausia kova vyko Vilniuje. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių buvo akivaizdu, kad nugalėtoju kovoje tapti bus sunku. Kėlinio pradžioje persvarą pavyko pasiekti kauniečiams 6:3. Tačiau po dešimties minučių „Vilnius“ persvėrė rezultatą į savo pusę 8:6. Likusią kėlinio dalį vilniečiai pirmavo minimalia persvara, o „Granitas“ vis išlygindavo rezultatą (8:7, 9:9, 11:10, 12:12). Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 13:13.

Antras kėlinys

Antrojo kėlinio pradžioje „Granitas“ vėl buvo priekyje ir pamažu didino savo persvarą (15:14, 18:16, 20:17, 22:18). Tačiau rungtynėms einant į pabaigą vilniečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir vėl išlygino rezultatą (22:22). Lygus rezultatas laikėsi iki paskutinių rungtynių minučių, kurios buvo sėkmingesnės Kauno komandai – rungtynės baigėsi rezultatu 29:27.

Žaidėjų komentarai

„Sunkios rungtynės. Pavyko rezultatą persverti į savo pusę, bet padarėme klaidų ir rezultatą turime tokį, kokį turime. Man tai apskritai pirmosios čempionato rungtynės ir dar prieš komandą, kurioje žaidžiau. Man tai buvo įdomu. Bandysime taisyti klaidas ir siekti pergalių“, – savo pirmąsias rungtynes naujoje komandoje apibūdino HC „Vilnius“ žaidėjas Mindaugas Urbonas. 

„Geros rungtynės, nes laimėjome. Blogos, nes neišlaikėme 5 įvarčių persvaros. Viską, ką planavome, įgyvendinti pavyko, tik neįmetėme laisvų metimų, dėl ko kova buvo sunki“, – trumpai rungtynes apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Tadas Bučinskas.

Rezultatai

HC „Vilnius“: Martynas Žala ir Mindaugas Urbonas – po 6, Vaidas Drevinskas ir Šarūnas Sakalauskas – po 5, Martynas Lapinskas – 2, Ignas Valiušis, Arminas Milaknis ir Domantas Raudonius – po 1.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 13, Paulius Šarkauskas, Aurimas Balčiūnas, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – po 3, Marius Kairys, Matas Jurkevičius, Aurimas Stankūnas ir Andrius Montvilas – po 1.

Plačiau
2022-04-09
Pralaimėjimas ketvirtfinalyje pabaigė „Granito-Kario“ sezoną Baltijos lygoje Plačiau
2022-03-28
Baltijos lygos ketvirtfinalis pradėtas pralaimėjimu Plačiau
2022-02-14
Dvi pergalės prieš Baltijos ir Latvijos lygos čempionus Plačiau
2022-02-12
Baltijos lygos kovos sugrįžta į Kauną Plačiau
2021-12-19
„Granito-Kario“ 2021 metai užbaigti pergale Plačiau
2021-05-23
Lietuvos rankinio lygoje užimta 4 vieta Plačiau
2021-05-20
Šeštadienį lemiama kova dėl bronzos Plačiau
2021-05-16
Pirmasis pralaimėjimas mažajame finale Plačiau
2021-05-13
„Šviesa“ uždarė duris į finalą Plačiau
2021-05-08
„Granitas“ tęsia kovą dėl patekimo į finalą Plačiau
2021-05-05
Pusfinalis pradėtas pralaimėjimu Plačiau
2021-04-22
Granitiečiai įrodė pranašumą ketvirtfinalio serijoje Plačiau
2021-03-03
Estijoje patirti du pralaimėjimai Plačiau
2021-02-26
Pirmoji užsienio išvyka Baltijos lygoje Plačiau
2020-12-20
„Granitas-Karys“ po atkaklių kovų baigė pasirodymą Europoje Plačiau
2020-12-10
Iš Utenos grįžtame su pergale Plačiau
2020-12-06
Po metų pertraukos sugrįžtame į LRF Taurės finalo ketvertą Plačiau
2020-12-04
LRF Taurės ketvirtfinalių savaitgalis Plačiau
2020-11-21
Po ilgo laiko iškovota granitiečių pergalė Plačiau
2020-11-18
Paaiškėjo LRF Taurės ketvirtfinalio varžovas Plačiau
2020-11-04
Lietuvos vyrų rinktinė su „Granito“ akcentu Plačiau
2020-10-24
Atšaukta išvyka į Estiją Plačiau
2020-10-20
Baltijos lygos turas Estijoje Plačiau
2020-10-19
Naujoji mūsų partnerė - „CannaMama“ Plačiau
2020-10-18
Kova su „Šviesa“ pasibaigė pralaimėjimu Plačiau
2020-10-17
Kauno „Granito-Kario“ žaidėjų komentarai prieš išvyką į Vilnių Plačiau
2020-10-06
Galingai pradėję kauniečiai persvaros neišlaikė Plačiau
2020-09-25
Jau rugsėjo 26- 27 dienomis įvyks Baltijos rankinio lygos turas Kaune! Plačiau
2020-09-20
„Granitas“ iš sostinės parsivežė pergalę Plačiau
© GRANITAS-KARYS 2022