Galingai pradėję kauniečiai persvaros neišlaikė

LSMU VA sporto salėje vykusi „Granito-Kario“ ir VHC „Šviesos“ dvikova buvo permaininga, kauniečiai pirmąjį kėliny greitai susikrovė persvarą ir ją sparčiai didino (3:3, 6:3, 13:7). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:12.

Antrojo kėlinio pradžioje „granitiečiai“ dar išlaikė persvarą, tačiau netrukus „Šviesa“ blykstelėjo įvarčių serija  0:6, po kurios rezultatas jau buvo persvertas vilniečių naudai (20:16, 21:22). Šią trapią persvarą Vilniaus rankininkai išlaikė iki paskutinių kėlinio minučių – (23:24, 28:29, 30:31). Rungtynės baigėsi VHC „Šviesa“ pergale – 31:33.

„Rungtynės buvo sunkios, pirmasis kėlinys vyko pagal planą. Tačiau antrame kėlinyje pradėjome nesusikalbėti. Matyt todėl, kad esame dar gana naujai sukomplektuota komanda, taip pat pradėjo „siautėti“ Karolis Antanavičius. Jį sustabdyti buvo sunku, o antrame kėlinyje jo sustabdyti nepavyko. „Šviesa“ įsibėgėjo ir kai tokia komanda įsibėgėja juos sustabdyti labai sunku, įsivėlėme į jų žaidimą ir turime pralaimėjimą“, – varžovų stipriąsias puses ir žaidimo stilių įvardino Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas.

„Rungtynes pradėjome labai blogai, kai kurios atakos pavyko, bet dauguma momentų buvo per daug skubant ir nesusikaupus, todėl gavome lengvų įvarčių į savo vartus. Pozicinėje gynyboje pirmame kėlinyje niekas irgi nesisekė, „pamesdavome“ savus žmones. Per pertrauka susėdome rūbinėje, visi nurimome ir sutarėme, kad jeigu žaisime savo žaidimą, tai viskas bus gerai, –  rungtynių nuotaikomis ir žaidimu pasidalino VHC „Šviesos“ žaidėjas Karolis Bliuvas.

Kauno „Granitas-Karys“: Aurimas Stankūnas – 10, Paulius Šarkauskas – 8, Tadas Bučinskas – 6, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – 3, Aurimas Balčiūnas – 1.

VHC „Šviesa“: Karolis Antanavičius – 7, Šarūnas Ugianskis – 6, Laurynas Palevičius – 5, Valdas Drabavičius – 4, Artūras Švilpa ir Rosvaldas Ramunis – po 3, Eimantas Sinkevičius – 1.