„Granitas“ iš sostinės parsivežė pergalę

Kone įdomiausia kova vyko Vilniuje. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių buvo akivaizdu, kad nugalėtoju kovoje tapti bus sunku. Kėlinio pradžioje persvarą pavyko pasiekti kauniečiams 6:3. Tačiau po dešimties minučių „Vilnius“ persvėrė rezultatą į savo pusę 8:6. Likusią kėlinio dalį vilniečiai pirmavo minimalia persvara, o „Granitas“ vis išlygindavo rezultatą (8:7, 9:9, 11:10, 12:12). Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 13:13.

Antras kėlinys

Antrojo kėlinio pradžioje „Granitas“ vėl buvo priekyje ir pamažu didino savo persvarą (15:14, 18:16, 20:17, 22:18). Tačiau rungtynėms einant į pabaigą vilniečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir vėl išlygino rezultatą (22:22). Lygus rezultatas laikėsi iki paskutinių rungtynių minučių, kurios buvo sėkmingesnės Kauno komandai – rungtynės baigėsi rezultatu 29:27.

Žaidėjų komentarai

„Sunkios rungtynės. Pavyko rezultatą persverti į savo pusę, bet padarėme klaidų ir rezultatą turime tokį, kokį turime. Man tai apskritai pirmosios čempionato rungtynės ir dar prieš komandą, kurioje žaidžiau. Man tai buvo įdomu. Bandysime taisyti klaidas ir siekti pergalių“, – savo pirmąsias rungtynes naujoje komandoje apibūdino HC „Vilnius“ žaidėjas Mindaugas Urbonas.

„Geros rungtynės, nes laimėjome. Blogos, nes neišlaikėme 5 įvarčių persvaros. Viską, ką planavome, įgyvendinti pavyko, tik neįmetėme laisvų metimų, dėl ko kova buvo sunki“, – trumpai rungtynes apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Tadas Bučinskas.

Rezultatai

HC „Vilnius“: Martynas Žala ir Mindaugas Urbonas – po 6, Vaidas Drevinskas ir Šarūnas Sakalauskas – po 5, Martynas Lapinskas – 2, Ignas Valiušis, Arminas Milaknis ir Domantas Raudonius – po 1.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 13, Paulius Šarkauskas, Aurimas Balčiūnas, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – po 3, Marius Kairys, Matas Jurkevičius, Aurimas Stankūnas ir Andrius Montvilas – po 1.