Dvi pergalės prieš Baltijos ir Latvijos lygos čempionus

Savaitgalį į Kauną sugrįžo Baltijos rankinio lygos kovos. Pirmosiose rungtynėse „granitiečiai“ susitiko su daugkartiniais Latvijos čempionais Duobelės „ZRHK Tenax Dobele“. Rungtynių pradžioje lietuviai užtikrintai išsiveržė į priekį – 7:3. Bet Duobelės rankiniai sugrįžo ir sužaidus daugiau nei 20 minučių rezultatas buvo lygus – 11:11. Tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos „Granitas-Karys“ padidino pranašumą iki trijų įvarčių – 16:13. Antrajame kėlinyje Kauno rankininkai  neprileido latvių arčiau nei keturių įvarčių skirtumo ir pabaigoje šventė įtikinamą pergalę – 30:23.

Granitas-Karys – Šarkauskas 7, Jovaišas 6, Feoktistovas 4, Kairys 4, Lazauskas 3, Pijus 2, Gurskis 1, Jurkevičius 1, Dambrauskas 1, Giedraitis 1

Sekmadienį, antrosiose rungtynėse į Kauną atvyko Baltijos lygos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Pirmasis kėlinys buvo sudėtingas, nei viena komanda neišsiverždavo į priekį daugiau nei 2 įvarčių persvara, po pirmųjų 25 minučių rezultatas buvo lygus – 12:12. Tačiau, paskutines 5 minutes geriau sužaidęs „Granitas-Karys“ pabėgo nuo varžovų 4 įvarčių persvara – 18:14. Antrojoje pusėje varžovų arčiau 3 įvarčių skirtumu neprileidęs „Granitas-Karys“ šventė įtikinamą pergalę prieš lygos favoritus, rezultatu – 34:25.

Granitas-Karys – Jovaišas 9, Feoktistovas 7, Kairys 5, Montvilas 5, Šarkauskas 3, Lazauskas 3, Gurskis 1, Dambrauskas 1

„Džiaugiamės dideliu palaikymu arenoje. Savaitgalio rezultatais esame patenkinti – iškovotos dvi pergalės prieš labai stiprius varžovus, tai leidžia užimti geresnę poziciją turnyrinėje lentelėje Baltijos lygoje. Džiaugtis ilgai nėra kada, jau šią savaitę artėja dvi svarbios kovos prieš lietuvių ekipas – HC „Vilnių“ ir Alytaus „Varsa-Stronglasas“, tad ruošiamės joms ir stengiamės gerinti savo žaidimą.“ Apie savaitgalio mačus šnekėjo Vaidotas Grosas.