„Granito-Kario“ 2021 metai užbaigti pergale

Šį savaitgalį Baltijos vyrų rankinio lygoje Kaune susitiko Kauno „Granitas-Karys“ ir Raasiku/Mistra komandos.

Įtampos netrūko ypač pirmajame kėlinyje, kuriame nei vienai komandai nepavyko atsiplėšti didesniu įvarčių skirtumu, vyko įnirtinga ir apylygė kova. Tik pirmo kėlinio antroje pusėje svečiams pavyko neženkliai įsiveržti į priekį ir rezultatu 12-14 svečiai nedidele persvarą baigė pirmąjį kėlinį.

Antrajame kėlinyje Granito-Kario komandai sekėsi kur kas geriau realizuoti metimus ir praėjus mažiau nei 10 minučių žaidimo laiko, kauniečiai atkaklia gynyba ir greitomis atakomis susikrovė 3 įvarčių pranašumą. Vienu metu Granito-Kario komanda nuo varžovų atsiplėšė net 6 įvarčių skirtumu. Likus žaisti mažiau nei 10 minučių , iš aikštelės buvo pašalintas Kauno komandos žaidėjas Karolis Dambrauskas, bet tai nesutrukdė jiems pasiekti pergalės ir rezultatu 29-26 kauniečiai sėkmingai užbaigė paskutines 2021 metų rungtynes.

Kauno „Granito-Kariui“ įvarčius pelnė: 10 Paulius Šarkauskas, 6 Deividas Jovaišas, po 3 Karolis Dambrauskas, Martynas Giedraitis, Matas Jurkevičius, 2 Marius Kairys, po 1 Pijus Eiva ir Manvydas Lazauskas