Kauno rankinio klubas „Granitas-Karys“ ieško naujam 2022/2023 metų sezonui rėmėjų!

Esame jauna, ambicinga ir legendinė Kauno „Granito-Kario“ rankinio komanda. Šiais metais tapome Lietuvos rankinio lygos vicečempionais, o sekantį sezoną sieksime susigrąžinti Lietuvos aukščiausios rankinio lygos čempionų vardą.

Dalyvaujame EHF Europos taurės, Lietuvos rankinio lygoje, Baltijos rankinio lygoje, kurių metu rungtynės vyksta Lietuvos, Baltijos, bei Europos šalių miestuose. Esame matomi ir atpažįstami žiniasklaidoje, bei mūsų gausų gerbėjų būrį turinčiose „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Už rėmimą klubo rėmėjams mes įsipareigojame ir galime pasiūlyti:
· Informaciją, kurioje būtų matoma Jūsų įmonės informacija (plakatai, lipdukai, prekės ar paslaugos) talpinti į Facebook (Kauno RK „Granitas“) ir Instagram (@rkgranitas) paskyras. Kadangi šį sezoną pradedame aktyviai, todėl užsiėmėme klubo vardo garsinimu ir reklamine kampanija socialiniuose tinkluose, šiuo metu Facebook paskyra turi virš~2000 tūkst. sekėjų, Instagram paskyra turi virš ~600 sekėjų.
· Įmonės ir/ar atstovaujam prekinio ženklo pavadinimą galime patalpinti ant komandos žaidėjų aprangų. Taip pat yra galimybe patalpinti logotipą ir mūsų namų salėje.
· Kiekvienos namų rungtynės bus transliuojamos, todėl pažadame transliacijos metu rodyti įmonės ir/ar atstovaujamo prekinio ženklo pavadinimą. Rodyti tam pritaikytą reklamą.
· Įmonės ir/ar atstovaujamo prekinio ženklo pavadinimą patalpinsime plakatuose, socialinių tinklų reklamose, rungtynių kvietimuose ir t.t. Taip pat savo socialiniuose tinkluose galime dalintis visa įmanoma reklama apie jus ir jūsų paslaugas.
· Taip pat, esame atviri ir Jūsų pasiūlymams.

Naujame sezone sieksime tapti Lietuvos ir Baltijos rankinio lygų čempionais ir kuo geriau atstovauti savo miestą - Kauną.  Norint tai pasiekti, mums reikia Jūsų pagalbos. 

Labai laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų komandos ir kartu siekime aukščiausių rezultatų.


Facebook paskyra: https://www.facebook.com/RKGranitas/ 
 
Instagram paskyra: https://www.instagram.com/rkgranitas/

© GRANITAS-KARYS 2023