LRF Taurės ketvirtfinalių savaitgalis

Jau šį savaitgalį, Gruodžio 5-6 dienomis, įvyks LRF Taurės ketvirtfinalis, kuriame susitiksime su LRF I lygos lyderiais - HC „Molėtai“ rankininkais. Mūsų varžovai šiuo metu kovojantys LRF I lygoje atrodo puikiai po 6 rungtynių turi 4 pergales ir 2 pralaimėjimus ir rikiuojasi pirmoje vietoje, kuri leidžia mums galvoti, kad artėjanti kova su jais bus atkakli ir sunki iki paskutinio teisėjo švlipuko.

Komandos treneris Vaidotas Grosas pirmiausia atkreipė dėmėsį į tai, kad Molėtų komanda yra sudaryta iš daug stiprių vyresnių žaidėjų, kurie yra ragavę aukščiausios lygos kovų, taip pat turi daug perspektyvaus jaunimo, kurie gali stabiliai bausti už kiekvieną klaidą gynyboje. Taktiškai varžovai mėgsta propoguoti lėtą rungtynių tempą, kuris paremtas protingomis atakomis - kamuolys skirstomas iki tikro metimo į vartus. „Granito“ treneris išskyrė molėtiškių gynybinius žaidėjus, kurie yra ne tik tvirtai sudėti bet ir judrūs - jiems leidžia aktyviai gintis didžiąją rungtynių dalį.

Pirmosios rungtynės įvyks jau rytoj 14 valandą, Molėtuose. Rungtynės galėsite stebėti tiesiogiai per YouTube. O jau kitą dieną, sekmadienį, 14 valandą, Kaune priimsime molėtiškius. Šias varžybas taip pat galėsite matyti tiesiogiai per YouTube.

Šeštadienio rungtynių transliacija.

© GRANITAS-KARYS 2023