LRL: "Granitas-Karys" bronzinė sezono pabaiga

Kauno "Granitas-Karys" mažajame finale iki dviejų pergalių, lemiamose varžybose Alytuje laimėjo rezultatu 35:31 (14:14) bei iškovojo bronzos medalius Lietuvos čempionate.

Nors ir serijos pradžioje "Granitas-Karys" suklupo ir pirmose rungtynėse nusileido Alytaus “Varsa-Stronglasas” klubui, Granitiečiai rodė ryžtą, užsispyrimą, kovingumą ir atsitiesė laimėdami seriją 2:1.

Paskutinėse pergalingose sezono varžybose Kauniečių klubą vedė 14 įvarčių pelnęs Modestas Štarolis, 8 įvarčius pelnęs Matas Jurkevičius, 4 - Manvydas Lazauskas, 2 - Andrius Montvilas, Marius Kairys, Berkantas Drungilas, bei po 1 įvartį pelnę Klaudijus Pauša, Paulius Zėringis, bei Martynas Giedraitis.

Po ilgo ir komplikuoto sezono, komanda džiaugėsi pergalinga sezono pabaiga ir bronzos medaliais Lietuvoje.

„Antras rungtynes iš eilės buvo nerealus žaidimas ir žaidėjų atsidavimas. Prireikė beveik metų laiko, kol tarp trenerio ir žaidėjų nusišlifavo visi kampai ir pradėjome vieni kitus puikiai suprasti. Gerai žaidėme ir gynyboje, ir puolime. Bet taktika man mažai imponuoja. Labiausiai patiko žaidėjų užsivedimas ir charakteris. Žaidėjai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, griuvo, kėlėsi, vėl griuvo ir vėl kėlėsi. O kai kurie žaidėjai rungtyniavo be keitimų. Tai neįtikėtina! Šį sezoną po žaidėjų kaitos, po klubo pertvarkos ir buvusių finansinių sunkumų, mums bronzos medaliai beveik prilygsta auksui“, – teigė „Granito-Kario“ treneris Vaidotas Grosas.

Norime padėkoti ir Jums, kad sekate, domitės ir palaikot! Džiaugiamės galėdami dalintins pergalinga sezono pabaiga drauge.

© GRANITAS-KARYS 2023