LRL: "Granitas-Karys" kovas tęs dėl trečios vietos

Pusfinalio serijoje Kauno rankinio klubui teko pripažinti varžovų pranašumą. Klaipėdos „Dragūnas“ seriją laimėjo 2:0 ir tęs kovas finale dėl čempionų titulo, o „Granitas-Karys“ kovos mažajame finale dėl trečios vietos.

Pirmose pusfinalio varžybose Klaipėdoje, "Granitas-Karys" atkakliai kovojęs pralaimėjo rezultatu 28:32 (14:18), o antrose pusfinalio kovose namuose, varžovams neprilygo rezultatu 24:31 (13:17).

Pusfinalio serijoje daugiausiai įvarčių įmetę "Granitas-Karys" žaidėjai - Modestas Štarolis, Matas Jurkevičius ir Manvydas Lazauskas.

„Buvome silpnesni tam tikrose pozicijose. Trūko geresnio vartininko darbo. Žaidėjams trūko paprasčiausių situacijų įvertinimo, bendros atsakomybės ir bendro supratimo, kur mes žaidžiam. Kai kam gal atrodė, kad tai paprastos rungtynėse, o ne kova dėl kelialapio į finalą. Šiandien neturime pakankamai resursų, kad galėtume pasipriešinti „Dragūnui“. Varžovai buvo labiau verti kelialapio į finalą“, – po varžybų sakė treneris Vaidotas Grosas.

Sezonas dar nesibaigia, dėl bronzos medalių „Granitas-Karys“ susitiks su “Varsa-Stronglasas“ serijoje iki dviejų pergalių. Kovos prasidės gegužės 13 d., 14 val. Alytaus SRC arenoje (Naujoji g. 52), o gegužės 17 d., namuose (LSMU VA Salė). Jeigu prireiks, trečios varžybos numatomos gegužės 20 d. Alytuje.

© GRANITAS-KARYS 2023