LRL: Ketvirtfinalio varžybos pradėtos pergalingai

Lietuvos Rankinio lygos (LRL) atkrintamąsias Kauno "Granitas-Karys" pradėjo išplėšdami pergalę prieš HC Vilnius rezultatu 23:22.

Varžybų pradžia buvo sunki bei apylygė - po pirmojo kėlinio komandos išlaikė lygų rezultatą 9:9.

Antrajame kėlinyje rankininkai atrado komandinį ritmą, pasižymėjo šiek tiek geresniu rezultatyvumu, tačiau kovojant su įtampa atliko keleta klaidų, kurios leido varžovams išlyginti rezultatą 22:22. Koncentracija, atkaklumas, komandiškumas bei Manvydo Lazausko įvartis paskutinę minutę padėjo klubui išplėšti svarbią pergalę.

Prie komandos rezultatyvumo prisidėjo Matas Jurkevičius pelnęs 9 įvarčius, Modestas Štarolis – 5, Manvydas Lazauskas – 4, Andrius Montvilas – 2, Klaudijus Pauša – 2 bei Berkantas Drungilas – 1.

Pergalingai pradėję ketvirtfinalio varžybas, Kauno "Granitas-Karys" rankininkai tęs kovas antrajame ketvirtfinalyje, balandžio 5 dieną - 19:30, HC Vilnius namų arenoje. Jeigu prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių, jos yra numatytos balandžio 8 dieną.

Prisidėk prie pergalingos serijos ir susitikime balandžio 5 dieną - 19:30,  Vilniuje palaikydami "Granitas-Karys" rankininkus. Taip pat varžybas ir naujienas sekite socialiniuose tinkluose!