Pasiruošimo stovykla Klaipėdoje ir 3-ijų dienų tarptautinis rankinio turnyras

Savaitė Klaipėdoje ir 23-asis tarptautinis rankinio turnyras pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti baigėsi.

"Granitas-Karys" rankininkai savaitę praleido Klaipėdoje treniruodamiesi sezono pasiruošimo stovykloje, kurią pabaigė dalyvaudami 3-ijų dienų tarptautiniame rankinio turnyre Klaipėdoje.  


Treneris, Vaidotas Grosas, džiaugėsi, jog šių metų pasiruošimo stovykla gali tapti nauja kasmetine tradicija komandai pradėti sezoną, paruošti fiziškai bei pasitikrinti jėgas rungtynėse turnyre. Per 5-ias dienas komanda atliko 8-ias treniruotes, po kurių sužaidė 5-es rungtynes 3-ijų dienų turnyre. Buvo fiziškai sunki savaitė, turnyro metu žaidžiant tik su 10 žaidėjų buvo akivaizdu, jog jautėsi nuovargis, tačiau treneris džiaugėsi parodytu charakteriu ir užsispyrimu kovoti. Taip pat žaidžiant su kitomis BHL lygomis besivaržančiomis komandomis buvo naudinga pasižiūrėti kokioje „formoje“ esame ir kur reikia dirbti ir tobulėti.

Taip pat norime pasidžiaugti, jog vienas iš jauniausių komandos narių, Karolis Remeikis buvo išrinktas geriausiu komandos žaidėju 23-ajame tarptautiniame rankinio turnyre pulkininkui leitenantui Rimantui Baltušiui atminti.

Sakome didelį AČIŪ Lietuvos kariuomenės sporto klubui bei Klaipėdos „Dragūno“ klubui prisidėjus prie sėkmingos stovyklos Klaipėdoje.

Nuotraukos: Klaipėdos "Draugūnas" Rankinio klubas

© GRANITAS-KARYS 2023