Pirmasis pralaimėjimas mažajame finale

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje prasidėjo finalai. Mažajame finale Klaipėdos „Dragūnas“ priėmė ir įveikė Kauno „Granitą-Karį“ rezultatu 34:26 (18:11).

Pirmąkart per dešimtmetį iš didžiojo finalo išstumti klaipėdiečiai šioje akistatoje buvo nusiteikę kovingai. Rungtynių pradžioje žaidę apylygį žaidimą, jie pradėjo tolti (2:1, 5:3, 10:5) ir tokį skirtumą išlaikė didžiąją kėlinio dalį (11:6, 14:9). Kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Dragūnas“ į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 18:11.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas“ pradėjo didindamas pranašumą (21:13, 27:17). Tačiau netrukus „Granitas-Karys“ perėmė iniciatyvą ir pradėjo tirpdyti klaipėdiečių persvarą (28:21, 30:25).  Laiku atsitokėję „Dragūno“ žaidėjai kėlinį užbaigė sėkminga atkarpa ir laimėjo rezultatu 35:23.

Važiavome tikėdamiesi pergalės. Tikėjomės normaliai apsiginti ir sėkmingai sumesti metimus, kas mums ne visada pavyksta. Tikriausiai nugalėjo nuovargis, nespėjome atsigauti nuo paskutinių rungtynių. Nesumetėme metimų, o už tai gynyboje teko atidirbti dvigubai. Greitai susirinkome įvarčius į mūsų vartus ir antrame kėlinyje jau nebesugebėjome atsigriebti. Manau, labiausiai pritrūko jėgų, nes nuvargus kojos lėčiau dirba, nei ten, nei ten nebespėji. Po šių rungtynių reikės gerai pailsėti ir ištaisyti gynybos spragas“, – sunkumus žaidime apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Vladas Tomkevičius.

Kauno „Granitas-Karys“: Tadas Bučinskas – 7, Karolis Grigas – 5, Mantas Sturonas, Vladas Tomkevičius, Andrius Montvilas ir Arminas Stankūnas – po 3, Matas Jurkevičius ir Aurimas Balčiūnas – po 1. 

Atsakomosios finalų rungtynės vyks ateinantį trečiadienį. Kaune „Granitas- Karys“ priims „Dragūną“ ir šiose rungtynėse paaiškės ar „Dragūnas“ iškovos bronzą ar seriją iki dviejų pergalių kelsis atgal į Klaipėdą. 

© GRANITAS-KARYS 2023