Kova su „Šviesa“ pasibaigė pralaimėjimu

Šį sekmadienį vyko Lietuvos rankinio lygos ir Baltijos lygos – įskaitos rungtynės Vilniuje prieš VHC „Šviesa“ rankininkus.

Rungtynių pradžioje greičiau žaidžiantys varžovai susikrovė persvarą, kurią išlaikė viso pirmojo kėlinio metu bei kėlinys baigėsi pralaimint rezultatu - 14:19. Po ilgosios, atrodo, mums pavykdavo kažkiek prisivyti vilniečius, tačiau vėl kelios klaidos ir varžovai atsiplėšdavo nuo mūsų. Tačiau antrojo kėlinio viduryje po minutės pertraukėlės susiėmėm ir pradėjome mažinti persvarą iki 1 įvarčio 31:32, tačiau geriau pabaigą sužaidė „Šviesos“ rankininkai ir teko pripažinti geriau pasiruošusių varžovų pranašumą rezultatu - 34:37.

Po rungtynių Arminas Stankūnas sakė: „Rungtynių pradžioje trūko susikaupimo, atsilikome 4:0. O „Šviesa“ – emocinga komanda, kai jau užsiveda, labai sunku jiems kibti į atlapus. Visas rungtynes mes taip ir „prasitampėme“. Tai, manau, rungtynių pradžia pakišo koją ir taisysime savo žaidimą“.

Kauno „Granitui-Kariui“ įvarčius pelnė : Tadas Bučinskas – 12, Arminas Stankūnas – 8, Martynas Giedraitis, Karolis Grigas ir Mantas Sturonas – po 2,  Vladas Tomkevičius, Paulius Šarkauskas ir Marius Kairys – po 1.

Artimiausios „Granito-Kario“ rungtynės paaiškės po pirmadienio Baltijos lygos posėdžio.