Lietuvos rankinio lygoje užimta 4 vieta

Lemiamose rungtynėse, kuriose virė karšta kova, abiems komandoms nesisekė persverti rezultato didesniu skirtumu savo naudai. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, tad antroje rungtynių pusėje viskas prasidėjo iš naujo.

Antrajam kėliniui artėjant link vidurio, „Granitas-Karys“ pateko į duobę, iš kurios nepavyko išsikapstyti daugiau nei dešimt minučių. Per tą laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo pelnyti dešimt įvarčių, kauniečiams leidę įmesti vos vieną, ir susikrovė aštuonių įvarčių persvarą – 30:22. „Dragūnas“ persvarą, nors ir truputį aptirpusią, sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos – 34:28. Ir taip bronzos medalius mažajame finale iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“, mažojo finalo serijoje 2:1 nugalėjęs Kauno „Granitą-Karį“.

Beveik keturiasdešimt penkias minutes vyko gana įdomi ir lygi kova. Bet mes tą laiką turėjome būti priekyje kokiais 5-6 įvarčiais, bet patys sau prisidarėme bėdų su realizacija – buvo daug nepataikytų metimų, pirmame kėlinyje nepataikėme trijų baudinių. Dėl šito dalyko mes visą sezoną kentėjome ir dėl to paskendome ir mažajame finale. Antrojo kėlinio viduryje „Dragūnas“ pabėgo dviem įvarčiais, paėmiau minutės pertraukėlę, bandėme nuraminti žaidėjus, įplieksti ramybės, dėliojome taškus, kaip galėtume atakuoti. Bet vėl pakišo koją noras kuo greičiau perlaužti rungtynes. Skubėdami padarėme klaidų, per kurias „Dragūnas“ mus nubaudė ir nuėjo į priekį neatsisukdami“, – komentavo Kauno „Granito-Kario“ strategas Vaidotas Grosas.

„Granitas-Karys“: Mantas Sturonas – 6,  Tadas Bučinskas – 5, Arminas Stankūnas – 4, Aurimas Balčiūnas ir Marius Kairys – po 3, Vladas Tomkevičius ir Karolis Grigas – po 2, Martynas Giedraitis ir Lukas Gurskis – po 1.