BHL: Po nuožmios kovos teko pripažinti "Polva Serviti" pranašumą

Pirmosios BHL ketvirtfinalio kovos baigėsi ir toliau ketvirtfinaliai tęsis kovo 25 dieną, po kurios paaiškės keturios komandos tęsiančios kovas dėl BHL taurės.

"Granitas-Karys" Kaunas – "Pölva Serviti" 22:26 (10:11)

Po pirmojo Baltijos Rankinio Lygos (BHL) ketvirtfinalio, "Granitas-Karys" rankininkams teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 22:26. Po nuožmios ir apylygės kovos, kurioje visų varžybų metu nei viena komanda negalėjo įsitvirtinti pirmaujant, Polva Serviti klubas antro kėlinio pabaigoje sugebėjo atitrūkti atkarpa 4-0 ir iškovoti pergalę.

Daugiausiai įvarčių sekmadienio popietę "Granitas-Karys" klubui pelnė: Modestas Štarolis (6), Matas Jurkevičius (5), Manvydas Lazauskas (4) bei Karolis Grigas (4).

Po varžybų treneris, Vaidotas Grosas, džiaugėsi komandos nusiteikimu bei ryžtu kovoti. Nors ir nesusiklosčius kelioms atakoms varžybų pabaigoje, treneris išlieka optimistiškas, jog išnaudojus visus komandos rezervus, tokį pat gerą žaidimą galima demonstruoti ir išvykoje bei pasiekti pergalę antrose ketvirtfinalio varžybose.

Paulius Zėringis, linijos žaidėjas, taip minėjo: "Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad visa komanda kovojo, siekė pergalės. Keletas sutartų dalykų ir jų nevykdymas antrajame kėlinyje lėmė, kad varžovai įgijo kelių įvarčių persvarą , tačiau tikrai esame nusiteikę kovingai ir važiuosime kautis tik dėl pergalės."

.

Šių varžybų metu buvo pagerbtas vienas iš Kauno "Granito" Legendų – Almantas Savonis.

Kauno "Granitas-Karys" šį savaitgalį, kovo 25 dieną, vyksta į Polvą antrosioms ketvirtfinalio varžyboms po kurių paaiškės, kuri komanda tęs kovas dėl BHL čempionų titulo. Sekite naujienas socialiniuose tinkluose bei stebėkite varžybų transliaciją gyvai Youtube.

.

Prieš kovas išvykoje BHL atkrintamosiose, Kauno "Granitas-Karys" užbaigs Lietuvos Rankinio Lygos (LRL) reguliarųjį sezoną, kuriame dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje susitiks su VHC Šviesa. Varžybos vyks kovo 22 dieną, 19h Vilniuje.